| kitty00 a întrebat:

Spuneti cateva filme de groaza, dar nu prealaughing.PLS ps:am 12 ani si imi este cam frica, dar vreau sa ma uit.Deci trebuie sa incep cu inceputulwinking

23 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy!
-exorcizare lui emily
-ceilaltii
-credo
-The Exorcist
-Autopsy
-Tamara
-tarastema in iad
-drag me to hell
-silent hill
-the grudge
- shutter
-the last house of left
-Saw 7

Sper sa-ti placa!
[Funditabig grin]

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Nu sunt prea de groaza.nu?

| ℓσνє a răspuns (pentru kitty00):

Nu stiu ce intelegi tu prin "de groaza" te poti uita pe youtube la trailer. sa vezi. si apoi poti sa alegihappy

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

:*

| ℓσνє a răspuns (pentru kitty00):

Sper ca te-am ajutat :*

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Are ceva daca iti dau doar vot?

| racasannicoleta90 a răspuns (pentru ℓσνє):

Filmele astea nu sunt putin cam de groaza? Adica sunt printre cele maide groaza filme.

| kitty00 explică (pentru racasannicoleta90):

Sunt putin laughing cam mult laughing+)

| ℓσνє a răspuns (pentru racasannicoleta90):

Pentru mine nulaughing

| racasannicoleta90 a răspuns (pentru ℓσνє):

Nici pentru mine, dar pentru un copil de 12 ani?

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Da' cati ani ai?

| ℓσνє a răspuns (pentru kitty00):

12 :d.

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Wow.de unde esti /

| ℓσνє a răspuns (pentru kitty00):

Bucuresti.

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Ahamn.E bine.

| ℓσνє a răspuns (pentru kitty00):

Tu?batting eyelashes

| kitty00 explică (pentru ℓσνє):

Is.

| racasannicoleta90 a răspuns:

Un film interzis copiilor sub 12 ani este The Unborn. Nu are sange, doar te tine in suspans. Merita vazut.

| strikker a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te uiti la seria Saw, wrong Turn, Final Destination, Pirania 3d, Shark Night. Nu te uita la Insiduos, Playback, Exorcizrea lui emily rose.

| strikker a răspuns:

Scooby-Doo rolling on the floor

| Raphaelo a răspuns:

Don't be afraid of the dark; Apartment 143; Absentia; Intruders; Blood night; The waterman; Playback; Coffin; Occupant; The thing; Primal; Insidious; si in special 'Husk', e cel mai tare, si pe toate le gasesti pe Cinemaxx, sunt gratis si subtitrate in romana. Cu placere love struck

| kitty00 explică (pentru Raphaelo):

Nu sunt prea de groaza, nu?

| Florentina_Alexandra_2000 a răspuns:

Si eu am 12 ani.
Un film nu pre de groaza la care m-am uitat este OCULUS : http://www.topvideohd.com/2014/06/oculus-2013-filme-online.html