| Fernando9Torres a întrebat:

Spuneți-mi ce alinturi sa folosesc pentru o fata care poarta ochelari. Nu vreau alinturi stupide!

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ochi de aragaz, cap de semafor, nu stiu

| Fernando9Torres explică (pentru whatevernvm):

Am zis ca nu stupide

| whatevernvm a răspuns (pentru Fernando9Torres):

In lentilele tale de -5 imi vad trecutul, prezentul si viitorul?

| Fernando9Torres explică (pentru whatevernvm):

N-ai prins ideea... Ceva drăguț, gen "Princess, ursuleț, etc"

| whatevernvm a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Princess cu ochelari?

| Fernando9Torres explică (pentru whatevernvm):

Nu am zis ca îi

| WaterDrop a răspuns:

Nu cred ca ar vrea sa auda un astfel de alint.Mai bine gaseste unul random, care merge la toate, nu`i va pasa prea mult cum o alinti ci faptul ca o faci, pentru ca sentimente vs gandire.

| Fernando9Torres explică (pentru WaterDrop):

Ok, zi câteva care sa nu sune cocalaresti... Eu nu prea folosesc, ala care le știu suna cocalaresti

| ardnaxela123strawberry a răspuns:

Kokoro (inseamna inima ), sunshine, beauty, kitty, laughing nu stiu, te sfatuiesc sa cauti singur, gen tu esti cel care o cunoaste, deci vezi personalitatea ei, hobby-urile (daca ii plac cartile, vezi un personaj sau filme, seriale, ce ii place, sigur ti-ar aprecia efortul), prescurtari, cauta cuvintete care iti trec prin minte, dar in alta limba ca poate suna mai frumos, oricum nu cred ca o sa se gandeasca prea mult la asta, ci doar gestul o sa ii creeze fluturasi laughing