| XoOxXo a întrebat:

Spuneti-mi ceva idei de adresa de site, mai faine si frumoase. Funda!:X

1 răspuns:
| Izzaabellaa a răspuns:

Pai pot sa ii dau site-uri dar nu stiu pentru ce domenii? pai pentru muzica cunoscutul youtube, pentru barfe si chestii mondene www.rimel.ro sau www.myidol.ro [ mai sunt si altele dar astea le prefer eu ], jocuri www.clopotel.ro, www.agame.com, www.ladypopular.ro, www.girlgames.com, www.girlgamesnow.com... pentru informatii www.wikipedia.org, si altele nu imi vin in minte...