| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti mi, cum as putea copia avand in vedere ca sunt in prima banca... anii trecuti am stat doar prin spate sau pe la mijloc si nu am avut probleme, dar acum... funditabig grin

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer? rareori am copiat din caiet ...mai mereu copiam de la coleg
fa ca mine in situatii critice!
scrie cu un creion in pupitrul bancii ce vrei sa stii ...ca acolo putini profesori se uita, mai ales daca sunt banci destul de vechi

| BluX a răspuns:

Pai foarte simplu il bati pe picior pe colegul de banca si scrii pe banca ce vrei sa stii si apoi stergi cu degetul...dar fa in asa fel incat profesorul sa nusi dea seama ca scrii pe banca. fate ca te gandesti si dai si tu cu creionul pe acolo laughing)

| AmelyRain a răspuns:

Copiaza cu telefonul sau scrie pe banca, sunt o gramada de metode mai ales acum cu aparatura din ziua de azi. daca este un test foarte importatnt si e multa teorie poti sa copiezi cu casti, odata eram experta la asta.
Mai poti ijncerca codificand textul pe care vrei sa il copiezi cu cifre si daca un profesor te intreaba ii spui ca este o tema sau ceva pentru informatica.