| Aly_8489 a întrebat:

Spuneti-mi cum este o dragoste adevarata, caci eu nu mai stiu ce este, cred ca ati citit toata istoria mea, vorba este de baiatul acela, nu mai stiu ce e cu el, cum poti sa fii atit de indiferent cu persoana draga, deci dupa cum v-am vorbit, vreau sa ma despart de el numai suport, cu toate ca nici luna nu a trecut, au fost numai 3intilniri placute si atit, restul nici nu ne-am vazut, el tot timpul se afla la serviciu, nu am vorbit deloc, nici macar nu-mi scrie, tot timpul trebuie sa-i scriu eu, azi am fost in barul unde lucreaza el, eram cu mama mea, parca suntem straini, mi-a scris un mesaj (ca sunt super, si atit) mai mult nici in real nici prin mesaje, el isi bate joc de mine, de ce face asta?, sau chiar intr-adevar s-a gasit o alta prietena, atunci de ce ma tine pe mine?, nici nu gasesc timp ca sa vorbesc cu el intre patru ochi, el e ocupat cu clientii tot timpul, nu stiu ce sa mai fac, imi vine sa pling, sunt intr-o situatie proasta, nu gasesc iesire, va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| b3nYy a răspuns:

Buna. deci el pur si simplu te tine de rezerva ca si roata de masina. el e un smecheras denasta care ii place sa isi bate joc de fete. parerea mea este sa nu ii mai scrii. si daca iti scrie lasa-l. nu ii raspunde. lasa-l sa fiarba. sa ii fie dor de tine. sa te caute in disperare. sa vada dc nu ii raspunzi. daca nu te cauta si daca nu te suna ca disperatu nu tine la tine. fundita si un votic?big grin mersi bafta

3 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Poate ca tine mai mult la jobul lui decat la tine, sau poate este timid, dc nu iti faci timp ca sa poti vb cu el?

| IonelaNela97 a răspuns:

Am fost si eu in aceeasi situatie,nu vrea sa te piarda, dar ar vorbi si cu alta, cel mai bine e sa ii spui in fata tot ce te doare si ai rezolvat decat sal parasesti fara motiv,.winking

| Serafir a răspuns:

Sari dupa bloc! da-l dracu gasesteti altu wtf proasta rau