| alexxandru a întrebat:

Spuneti-mi daca va place!
http://www.trilulilu.ro/my92/6f0969cddc17c7 pentru mine e minunata :X!

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Superba intr`adevar...big grin

Melodia asta-mi aminteste de-o prietena... pierduta pe vecicrying

Ai gusturi bunewinking
Tine-o tot asa!
happy

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place happyE o mel suberba love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mie î-mi place alte genuri de muzica, ce ai propus sa ascultam da e buna, te admir pentru ca ati place muzica.

| Antrax a răspuns:

E fainahappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Imi place melodia! e chiar dragutawinking love strucklove strucklove strucklove struck

| kitty_8919 a răspuns:

Imi place:X

| cristina93 a răspuns:

E cu adevarat minunata :X
Nu stiu de ce dar am impresia ca cel puti 3 zile la rand voi asculta mai mult melodia astahee hee

| domidoc a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 [dar nu ca la scoala, unde 5 e media pentru. a trece] dau nota 7.5.

| smaranta a răspuns:

Da imi place.

Răspuns utilizator avertizat
| jane_5414 a răspuns:

O melodie foarte frumoasa.

| aneta a răspuns:

E draguta... lenta.big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e draguta imi place :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca akon e cantaretul meu preferat! Ma bucur sa aflu ca mai exista baieti care mai asculta melodii asa lente! Imi place foarte mult! love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mel asta e super tarehappy