| Din0totdeauna a întrebat:

Spuneti-mi despre KIM KARDASHIAN va rog.am vazut-o pe facebook si mi se pare a fi cea mai frumoasa femeie din lume love struckxx.

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cauta pe net niste poze cu ea nemachiata, sa vezi cum te vei razgandi laughing.

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Eu cred că există femei în lumea asta, mult mai frumoase ca Kim Kardashian. laughing.

O zi bună!

| Din0totdeauna explică (pentru Emmeii):

Cum ar fi?

| Emmeii a răspuns (pentru Din0totdeauna):

Lana del Rey, Rihanna, Shakira, Birdie. şi lista poate continua.

| Pitzipoanca a răspuns:

Are o forma frumoasa a corpului si e frumoasa la fata, dar e cat o vaca. E imensa. Inacceptabil pentru o tanara care e modelul tinerei generatii. Ea e mai rau decat alea super anorexice, de 30 de kg.