| Diaaaana a întrebat:

Spuneti-mi despre site`ul okazii. ro...Ati mai comandat? Cum e? Cum se face comanda? Cum se plateste? Unde se plateste?

2 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Poti plati cand ajunge comanda la posta sau ramburs(trimiti bani inainte, dar nu e cea mai sigura metoda, poate sa fie teapa).

| truco a răspuns:

Buna.este destul de bun site-ul.da, am cumparat ceva(un casetofon de masina). cauti produsul si stabilesti cu proprietarul modul de plata(te intalnesti cu el).nu platesti cu card sau orice alta forma.bafta