| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Spuneti-mi filme faine gen comic, romantic, aventura.

Răspuns Câştigător
| CarmenAndreeea a răspuns:

Intra pe site-ul asta, si de aici iti alegi tu orice gen de film pe cre vrei sa-l vezi, dand mai in jos:d http://www.la-film.biz/

2 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Bad Boys 1 si 2, Legenda vie, Masca 2, Sa moara Romeo, Harry Poter, Hand Cock, Transporter 1, 2, si 3; Cazut din cer, The Twilight Saga Eclipse, Scary Movie, Zbor de fluture, Zmeie, Blade 1, 2 si 3;

| JosCiocoii a răspuns:

E un serial Tv pe HBO,, Cum sa nu.ti traiesti viata,, de luni-vineri ora 11:45 dimineata. Mi e pare foarte amuzant il poti cauta si online,, how not live your life,,