| emosoul a întrebat:

Spuneti-mi melodia voastra preferata si care imi place fundabig grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite asta are cateva zile de la lansare si e destul de cool! :D
Allexinno & Starchild - Senorita (Original Radio Edit)
http://youtu.be/xrPxOQQhI2A
Auditie placuta! (daca vrei si link de download lasa un pm )

2 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Ma copile.nu ca as avea ceva cu tine dar... tu de ce ai cont TPU? hai pe bune acum.ai decat 5 fundite si 6 intrebari puse aiurea...de pomana. ca sa te bagi si tu pe.aici straight face

| emosoul explică:

Stai linistit/a andrandru ca sunt si altii mai rai ca mine asa ca numai vorbi aiurea. Daca nu iti convin intrebarile nu mai interveni degeaba.