| LadyB a întrebat:

Spuneti-mi niste povesti de dragoste reale di viata voastra comice! fundita

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E o poveste reala si din fericire nu este a mea, dar eu am provocat-osmug
Ce-am zis eu intr-o zi de iarna timpurie?"Hai sa-mi cuplez cei mai buni prieteni"devil
Le-am facut cunostinta Stef era drooling dupa prietena mea si ei ii placea oarecum de el ca e sexy dat dracuoh go on
In fine, tatoneaza ei terenul si se combina(+cartela)
Si ce face al meu bun prieten? O insealasurprise
Si ea ce face? Plange la ora de franceza
Si eu ce fac? Ii zic profei ca i-a murit cainele si de aia plange
Si profa ce face? Prezinta condolenate in francezarolling on the floor

| MMadalina a răspuns:

S-au intimidatblushing
laughing

| Katerine a răspuns:

A fost Cu Jumate de an in urma, eram la un concurs de dansuri sportive, am vazut uhn baiat pe care l-am placut inca de mai devreme cu vreo 3 ani in urma, eu il priveam cum danseaza, intimplator a privit la mine in ochi si eu la el si nu puteam sa ducem privirea in alta parte, totusi am facut-o eu pentru ca imi aparea zimbetul pe fata si pe alui fata tot. iata ca chiar dupa concurs am mers acasa sa il caut in net, dupa ce l-am gasit ii scriam dar din niste motive nu le stiu care nu raspundea, intr-o zi a ajuns momentu cind mi-a raspuns si m-a intrebat daca nu am msn i-am spus numele meu, am vb mult, in fiecare zi ne ajutam sa facem temele pentru acasa, vorbeam la diferite teme, mi-a spus ca ma place deja si eu i-am spus, era atit de bine dar totusi cind ne inilneam fata in fata la concursuri nu aveam timp sa stam sa vorbim. Chiar pe 1 Iunie m-am intilnit cu el la care seara i-am scris pe msn. el nu imi raspundea, atunci am intrat de la prietena mea pe mes si i-am scris lui el imediat a raspuns, apoi i-am spus ca sunt eu si se pare ca la suparat foaste mult, apoi el mi-a zis ca nu va mai vorbi cu mine vreo 2 luni sau saptamini nu mai tin minte, eu mi-am cerut iertare i-am spus ca nu am crezut ca as va reactiona insa el nu ma asculta si imi zicea ca sa nu ofac pe nevinovata, la urma i-am spus vb cu mine miine sau niciodata el mi-a zis niciodata, si ce credeti totusi a doua zi m-a sunat DDDD NU CA SA ISI CEARA iertare dar ca sa il ajut putin cu temele pentru acasa.

| LadyB explică:

Dc nimeni nu zice nimic?laughing