| Amidamaru a întrebat:

Spuneti-mi niste replici cu care imi pot lua prietenii la misto!

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce ai face asta? Atunci nu-ti mai sunt prieteni, ci bataia ta de joc.

| psawyer a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ma bucur ca a postat cineva o idee similara cu a mea.winking

| Ceriik a răspuns:

Salut eu sunt om, dar tu ce naiba esti?

de ce stai cu spatele la mine? Fata ta e in renovare? laughing

(daca cineva te intreaba:Unde ai umblat toata viata mea?)ii zici :Am fugit de tine!

Copilul lui Dumnezeu...gelozia face riduri!

Linisteste-te te rog frumos, am suficient timp sa te ignor!

Zi-mi te rog, ai nevoie de acte sa fii asa de prost?

Arati super bine pentru varsta ta, zici ca esti in viata! laughing

Serios acum, daca as fi in locul tau mi-as da parintii in judecata(asta se refera la prostia si uratenia persoanei respective laughing )

Scuza-ma, ma confunzi cu cineva caruia ii pasa.

| Lorena7712 a răspuns:

-Ala e mersul tau sau faci misto de asfalt?
- Ti-as face o poza dar mi-e mila ca mi se sparge ecranul de la telefon.
- Doamne dati minte ca de luat nu are de unde.
Stiu mai multe dar nu imi vin pe moment.