| Mihaela_2782 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva bancuri cu blonde va rog...

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Dilema unei blonde :
-Oare ce sa fac, sa-mi tai venele sau sa mi le las lungi?

Dilema unei blonde insarcinate:
- O fi al meu! N-o fi al meu!

Interbare : Cum se sinucide o blonda?
Raspuns : Se arunca de pe tocuri.

O persoana se naste blonda sau devine blonda?
Se accepta ambele variante, e inuman sa dam vina numai pe parinti!

Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut concediul impreuna la mare, fara barbatii lor. La intoarcere, pe una din ele au apucat-o
remuscarile:
- Fetelor, am sa-i povestesc lu' barbatu' meu de cate ori l-am inselat in concediu.
Bruneta: - Ce idioata!
Roscata: - Ce curajoasa!
Blonda: - Ce memorie!

O blonda merge cu masina si asculta radioul - erau bancuri cu blonde... Tipa vede pe marginea drumului o alta blonda, vaslind pe uscat, care incerca sa mearga cu barca, pentru ca a avut pana. Coboara si ii spune:
- Tu, nesimtito, din cauza unora ca tine toata lumea spune bancuri despre blonde si le considera proaste. Ai noroc ca nu stiu sa inot, ca altfel as veni sa-ti dau una.

10 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Doua blonde mergeau cu greu pe un drum de tara... Una din ele cara cu mare greutate o geanta mare.
- Ce cari draga in geanta asta?
- Gaini!
- Daca pot ghici cate gaini ai in geanta, imi dai si mie una?
- Ti le dau pe amandoua!
- Ok, pai eu cred ca ai... trei gaini! laughing

| danutzsan a răspuns:

Un neuron cinta in capul unei blonde :_ singurr, atit de singur

| daniDeeDee a răspuns:

Ce face o blonda cand vede un zid de sticla?
Se urca pe el sa vada ce e dupa!

Ce face, o blonda in desert?
Da cu aspiratoru' sa se duca praful!

Suna o blonda la politie:
- Mi-au spart masina, mi-au furat totul... si volanul, si pedalele, si schimbatorul de viteze, totul...
Peste 5 minute, îsi da cu palma peste cap si suna iar la politie:
- Va rog sa ma scuzati, m-am urcat în spate!

Doua blonde.
Prima o intreaba pe a doua:
- Auzi fata, care crezi tu ca e mai departe luna sau Londra?
A doua:
- Fata ce fraiera esti... pai vezi tu Londra de aici?!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

De ca se darama un zid cand o blonda da cu capul in el?
Cel mai destept cedeazalaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Cum vezi daca o blonda a vrut sa navigheze pe internet?
Vezi urme de picioare pe monitorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua blonde discuta.
Una: -Care crezi ca e mai departe: Luna sau Londra?
Cealalta: - Ce proasta esti! Pai, se vede de aici Londra?

| ViVi a răspuns:

Vine iubitu la o blonda si ii spune:
- Iubito am auzit de la prietenul meu un banc cu blonde si am cazut pe jos de ras laughing

| lola a răspuns:

Care e diferenta dintre o blonda si un tantar?
Daca ii dai o palma, tantarul se opreste din suptrolling on the floor

| Ally a răspuns:

O blonda si o bruneta merg cu avionul la jamatatea drumului se afla biletele lor erau invalide pilotul le arunca din avion cine credeti ca a cazut prima blonda sau bruneta?

blonda ca e parasuta! ...ha! ha!

| miha<3 a răspuns:

Trei blonde merg pe un drum si la capatul acestuia este un riu cu aligatori.ne avind ce face blondele au inceput sa pescuiasca dar blonde fiind li s-au incurcat unditele si au prins toate trei un pastisor de aur.acesta le spune ca daca il lasa in apa le v-a indeplini o dorinta de fiecare. zis si facut.prima blonda isi doreste sa fie cea mai buna inotatoare din lume ea inoata dar aproape de mal o maninca un crocodil. a doua isi doreste cea mai rapida salupa din lume. merge ce merge dar aproape de mal crocodili fac un zid ea cde in apa si o maninca. ultima blonda isi doreste sa fie bruneta...si de odata aceasta zice:-a, uite un pod!