| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce facultati exista care sa nu aiba materia matematica, fizica si chimie va rog.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie iti plac stiintele care iti acorda dreptul s-o mai cotesti?

| ionnik a răspuns:

Dreptul.Limbi straine.Litere.Geografie.Istorie... thinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Litere, drept...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Adaug: filosofie, psihologie, arte plastice.

| Vyio a răspuns:

Jurnalism, Comunicare si relatii publice, drept, istorie, filosofie, sociologie, relatii internationale si studii europene, limbi straine, geografie, turism, stiinte politice, stiinte administrative.

| rodyca a răspuns:

Tu chiar nu stii ce domenii universitare nu au in elementul de studiu matematica? ia gandeste...

| mamidvd a răspuns:

Facultatile pe partea umana(litere, drept, jurnalistca, etc)

| just4fun_8801 a răspuns:

Sport