| ÄnCüTzZäCöÖLL a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce provocari sa pun fetelor/baietilor la "Adevar si Provocare"?

3 răspunsuri:
| Mary12 a răspuns:

Pai stiu foarte multe laughing 1) sa iasa pe scari cu un castron in cap si o lingura de lemn happy si sa trezeasca toti vecinii 2) sa duca gunoiu cu o lumanare in mana si cu halat de baie pe el laughing 3) sa isi puna super-glue in par 4) sa faca flotari pete un baiat/fata laughing sper ca sunt bune laughing mult succes fundita?puppy dog eyes

| ÄnCüTzZäCöÖLL explică (pentru Mary12):

Da ar merge dar sunt un pic cam durelaughing nu crezi:

| Mary12 a răspuns:

hee hee mdee laughing
si dreptate da sunt super laughing