| alinah a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac, ca sa imi dau seama daca prietenul meu ma iubeste cu adevarat. Va rog reau si eu o solutie

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Crezi ca nu te iubeste cu adevarat?

| DragonFLoW a răspuns:

Prefate ca il inseli, in felul asta ii testezi fidelitatea, sau introdu un alt barbat in viata ta, X, care mereu sa fie in contact cu tine mereu prin preajma ta si loial tie. Distrageti atentia de la prietenul tau, anuleaza intalniri cu el si in schimb ii spui ca te intalnesti cu X. Daca el nu va reactiona in nici un fel nu va fi gelos nu va arata nici un semn de protest, ori nu te iubeste ori se gandeste la altcineva si pe tine te poate uita usor.
Asta-i un mod sunt mii de moduri de a testa iubirea unei persoane fata de tine, tot ce-ti trebuie este putina viclenie.

| hurtsoul a răspuns:

Fa-ti o alta adresa de mess si da-te drept o fosta prietena de-a lui si ii spui ca ai vrea sa vb, chiar si fara acordul tau si chestii de-astea. Vei vedea: daca el te refuza( pe ea adica) si apoi iti povesteste ce s-a intamplat, inseamna ca nu ai nici un motiv sa nu crezi ca te iubeste, poti avea incredere deplina in el; dar daca accepta sa vb cu "ea" si in schimb nici nu iti spune tie... poti uita de relatia asta! Succes!