| MarrieMarie a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac sa am utilizatorii de pe pagina mea de facebook sa fie activi...Am 168 de likes. Ceva idei de jocuri, de poze....concursuri.Funda!

Răspuns Câştigător
| ZambetStralucitor a răspuns:

Poti pune jocuri gen spanzuratoarea, elimina ce nu iti place(poze), ghiceste vedeta(pozze), ghicitori intrebari, concursuri, poti ruga alte pagini mai cunoscute pentru publicitate, spunand ca le vei inapoia gestul... Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.