| sirena_8750 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce tigari au un miros care sa nu se simte? Dau un party acasa si vreau niste tigari ale caror miros sa nu simta cand or sa vina ai mei acasa.Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva, toate au miros. De obicei tigarile mentolate miros mai putin, dar si mirosul acestora este simtit, mai ales de catre nefumatori. Daca nu va puteti abtine fumati afara. Numai bine!

| anne_7905 a răspuns:

Am auzit. deci nu o spun din propria experienta ca, kent mentol nu miroase