| cuteandfunny a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum as putea sa scap de un baiat. Nu-l mai suport. Deci ma termina de nervi sa va explic :tot timpul se baga in vb cu mine chiar daca nu stie subiectul, tot ma ia la misto si ma tachineaza, deci e super enervant. Mai face si lucruri de genu,, ma iubesti?,, in toata clasa. Deci NU-L MAI SUPORT!

Răspuns Câştigător
| anuka122 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama si tu, o sa se plictiseasca sa te urmareasca si o sa te lase... Funda? Please! Am doar una...

3 răspunsuri:
| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Cred ca cea mai buna metoda ar fi sa-l ignori. Daca vede ca nu-l bagi in seama, la un moment dat se va plictisi.

| Adelutza_8961 a răspuns:

Nu i arata ca te enerveaza pentru ca fix de aia o face nu il lua in seama.
S´au mai exista o possibilitate. Te place si nu stie cum sa iti atraga atentia.Nu´mi place ca te ia la misto. Poate ca te vrea sa faca glume...si nu i iese.Saracu baiat. Trebuie sa i intelegem. Abordeaza´l direct. intreba-l calm si cu zambetu pe buze uitate in ochii lui o sa i se inmoaie picioarelelaughing si intreaba´l ce are cu tinebig grin nu te lasa intimidata.nu are nici un drept.big grin

| CrissTinutza_5207 a răspuns:

laughing esti prea draguta si nu`ti poate rezista laughing. smug ce sa-i faci. nu e vina ta ca esti asa draguta smug laughing... spune-i sa te lase in pace. :X. dar cred ca i-ai zis deja... atunci fa-l sa placa pe altcinevawinking