| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa imi fac prietenul sa ma sarute? suntem abia de o saptamna impreuna:Xajutati-ma

Răspuns Câştigător
| misspinky a răspuns:

Atunci cand observi ca e vesel sau cind te priveshte seducator incearca sa-i spui vreo gluma ca e murdar pe buze sau de tipul asta si sarutal rapid ca el sa inteleaga sau poti sa faci ca cazi si cumva sa nimeresticu buzele de obrazul lui...

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi i-ati inima in dinti si saruta-l tu! poate tipul este cam timid si nu are curaj sa o faca. funda?