| knnight a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum scap de matreata?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......-matretii/

Pe acest site gasesti si alte pagini de unde te poti informa. Succes!

| daii a răspuns:

Sampon Clear-100% te scapa de matreata.

by daiiwinking

| xibalba a răspuns:

Eu folosesc Clear si e ok. Dar nu trata numai efectul, trateaza si cauza. Matreata poti face si pe fondul unei vieti stresante sau alimentatii nesanatoase. Deci atentie.

| LCD a răspuns:

Otet dupa spalare. Te speli normal, cu sampon (antimatreata) te clatesti si dupa aia iti scufunzi parul, cu tot cu scalp intr-un lighean in care ai apa + otet. te mai clatesti putin si gata. (nu miroase)

| blue_butterfly a răspuns:

Incearca samponul Nizoral (este sampon special pentru matreata).

| blue_butterfly a răspuns:

Sampon Nizoral gasesti la orice farmacie. Uite un link, sa vezi cu arata http://www.farmaline.ro/index.php?cid=1&pid=1481.
Scuze, nu stiu de ce nu iti pot trimite mesaj privat!

| cîrne a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa te mai speli si tu din cand in cand...

| crizantema a răspuns:

Te speli pe cap...cu sompon antimatreata.

| onlyone a răspuns:

Foloseste head and shoulders ca la mine asa a trecut matreata

| symy16 a răspuns:

Eu folosesc Garrnier fructis anti matreata si chiar e bun. mie imi place. poti incerca.

| knnight explică:

@crne...ma intreb ce cauti pe site asta?, chiar serios:pe