| Cristinica_5510 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum vi se pare hi5 asta?
http://tunny-me-13.hi5.com
deci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles. Haifaiv nou, vizualizari putine... Rezolvam repede pe TPU.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In poze vad o fata draguta. Nu conteaza cine e in poze.

| User a răspuns:

Mintiiilaughing E al tau, "Crissi", "Cristinica". cam seamana, nu?thinking Deci mai bine ma abtin de la ce vroiam sa zic.

| anaid a răspuns:

O fata normala de 14 ani doar nu ai vrea sa arate ca marylin monroe la varsta asta...inca e copila:d

| Paris a răspuns:

Hahaha laughing

| gabryel a răspuns:

Ie draguta, o\te cam strica vestimentatia si frizura, in rest ie OK.

| JoJo a răspuns:

Lasa placa cu "verisoara"happy e hi5-ul tau si contul tau pe TPU. Daca era verisoara ta intrata pe contul tau dc hi5-ul e tot Cristina, la fel ca numele de pe TPU? va cheama pe aman2 la fel?
Esti draguta, dar trebuia sa fii sincera!happy

Răspuns utilizator avertizat
| theodoraafi a răspuns:

Dragutzhappy

| unicka a răspuns:

Trasaturi frumoase indiferent cine o fi. pupici

| Cristinica_5510 explică:

PS.:eu sunt verisoara-sa. ea nu stie ca am intrat in contul eibig grinbig grin:big grinbig grin:big grin

| Cristinica_5510 explică:

Ps eu sunt verisoara-sa nu stie ca am intrat in contul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna asta ca nu stie ca ai intrat in contul ei laughing)crezi ca nu vede la intrebari postate?laughing)