| andreea_4134 a întrebat:

Spuneti-mi si mie idei de jocuri pentru petreceri.

multumesc anticipat

fundits:*

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Pai...
1. pune coada magaruluilaughinge funny rau
2. karaoke
3.sticluta
4.adevar sau provocare
5.intrebare intrebatoarelaughing
6.prinsea
7.ascunsea
8. dansul ala cu portocalelaughingnu mai stiu cum se cheama
9.niciodata(este un joc super, spui toate prostiile pe care vrei sa le faci in viitor, dar incepi fraza cu „niciodata")
10.balonul buclucas...stii u, nu il lasi sa cadaoh go on

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Sunt multe.
Stiti sa jucati "acum ori niciodata"? stiu ca suna ciudat numele laughing dar e foarte tare... trebuie' sa aveti atatea baloane cati ssunteti voi. big grin ok. le aliniati pe toate langa u perete si fiecare din voi are in mana un ac. cu celalat capat al acului adica nu ala intepator trebuie' sa spargeti balonul din dreptu' vostru... aveti o singura incercare. cine sparge primul balonul lui fara sa trisese primeste ceva \tu stabilesti premiile/winking

mai [puteti juca baba-oarba. si sa va puneti la ochi ceva funny.
solnita pentru ca fiecare da porecle funny si va ru[peti gura de ras laughinglaughinglaughing

vezi tu. e foarte misto si sa dansati intr-un picior. fiecare din voi pune pe rand o melodie si toti trebuie' sa danseze intr-un picior. cine a pus celalalt picior jos e eliminat si e pous sa puna el melodia urmatoare. cine castiga are un premiu.
mult succes :S