| ImPucca a întrebat:

Spuneti-mi si mie licee din Rm.Valcea si media de admitere ale acestora.

Răspuns Câştigător
| Mira8773 a răspuns:

COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA Real Stiinte ale Naturii 9. 28
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA Real Stiinte ale Naturii 8. 77
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Real Stiinte ale Naturii 8. 66
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Uman Stiinte Sociale 8. 63
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA Uman Stiinte Sociale 8. 55
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU LAHOVARI" RAMNICU VALCEA Uman Stiinte Sociale 8. 41
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU LAHOVARI" RAMNICU VALCEA Uman Filologie 8. 23
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA Real Matematica-Informatica 8. 16
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU LAHOVARI" RAMNICU VALCEA Real Stiinte ale Naturii 8. 14
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA Uman Filologie 7. 96
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU LAHOVARI" RAMNICU VALCEA Real Matematica-Informatica 7. 90
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 7. 78
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Real Matematica-Informatica 7. 77
Valcea Ramnicu Valcea GRUP SCOLAR "ANTIM IVIREANU" RAMNICU VALCEA Uman Filologie 7. 61
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Servicii Turism si alimentatie 7. 54
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Uman Filologie 7. 51
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 7. 49
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Servicii Economic 7. 45
Valcea Ramnicu Valcea GRUP SCOLAR "ANTIM IVIREANU" RAMNICU VALCEA Real Stiinte ale Naturii 7. 45
Valcea Ramnicu Valcea COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Servicii Comert 7. 14

| ImPucca explică (pentru Mira8773):

Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImPucca):

Vezi ca daca te intereseaza, este si filologie la Antim Ivireanu..acum depinde unde vrei tu.

3 răspunsuri:
| ImPucca explică:

A acestora*