| Available a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri dar nu gen GTA pentru ca am laptop si nu am mouse la el altele gen farmerama, conquiztador...[exclus imvu nu stiu sa-l joc]FUNDA

4 răspunsuri:
| dasda a răspuns:

Pai... intra pe hi5 si alegeti de acolo, si facebook.
Iar despre imvu: este foarte simplu. Este o viata virtuala intrii in chat. uri, iti alegi un room iti faci prieteni si mergi la cumparaturi:X. Have funwinking.

| colors113 a răspuns:

Joaca farmville e de pe facebook. sau petville. o sa gasesti multe jocuri acolo...sau colegii mei joaca un joc de pe hi5 tot cu o ferma da nu-s cum se cheama:d

| RaZvAn_4401 a răspuns:

Pai e farming simulator 2009 sau 2010, 2011.Care iti place

| dydutzux a răspuns:

Salut... uite poti sa te joci pe facebook: City Ville, Farm Ville, Paradis Life, si altele...succes. fundita? big grin