| Adriana_8922 a întrebat:

Spuneti. mi si mie niste mel triste si de dragoste (salam, copilu de aur, ad minune, mihaita piticu etc)
dau funda pentru cele mai frum:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Parazitii-De ziua ta. Ia incearcalaughing

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Nek si densa-cum sa traiesc eu fara tine

| denizza0306 a răspuns:

Sper sa iti placa:*

| IonutRazvan a răspuns:

Salut! Copilu de aur fac ce vrei tu, copilu de aur - ori ce fac nu e bine, adrian miune- numele tau de azi il voi uita (the best), adrian - jumatate tu, adrian miune- Stau si plang in fata ta, adrian miune - doua vorbe, Adrian minunte - jumatea vieti mele! SI mai e una care tio sugerez : liric- Nu mai suntem impreuna, Sau Bullet -a fost odata

| raZz a răspuns:

Mihaita Piticu- Ce dor mi s-a facut de tine, Salam- Tu esti comoara mea...etchappy