| BubuMRC a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii frumoase (nu vreau linkuri) daca se pote manele (mai nou am inceput sa ascult) Cui nu i convine sa nu raspunda, macaar eu recunosc si nu ma dau rockera laughingwinking

3 răspunsuri:
| xAnita a răspuns:

Cristi Dules-Bautura si manele
Nek-Cate una, cate doua
Nicolae Guta-Bem si bem
Cristi Rizescu si PlayAJ-Am o gagica belea
Nicolae Guta-Gigolo
Nicolae Guta-Tu esti fata de oras
Babi Minune- Sus pe mese
Nicolae Guta si Roxana Printesa Ardealului- Vreau barbate silicoane
Nicolae Guta-Locul 1
Nicolae Guta-Vreau sa beau cu prietenii

| mmary a răspuns:

Nicolae guta-eu cu tine vreau o viata noua, e scris undeva:X, mi-ai lasat o floare-n glastra, du-te, zboara milioanele, viata mea se tremina la tine, noi bem, pustoaico,
liviu pustiu-tu romanca eu rrom
cristi dules-eu rad cu tine si glumesc
liviu guta-langa tine
liviu guta si daniela gyorfi-sa-mi dai un telefon, de ce ma minti, de dragul ochilor tai
florin salam-ma uit la tine ca la soare, 7 trandafiri
copilul de aur-tu numai tu, smecherita...sunt mai vechi... dar astea sunt cele mai frumoasehappy sper sa iti placa!:*

| MissLumy a răspuns:

Pai si eu ascult manele uneori

babi minune-nu mor caii cand vor cainii

lele damany & dj santo-dansul lui lele

liviu & claudia - fura`ma voinice

copilul de aur-sunt vagabont

babi si denisa - aproape de inima ta

petrica cercel si ionut cercel-fite si fasoane

jean de la craiova- astazi nimeni sa nu doarma

- sus pe mese

-va puupa jean

-jos palaria-

- dansez pentru tine

damany-bosnia

-danamy te iubeste

-yababa cover

-nadibi

nu stiu cat d noy sunt. da eu pe astea le ascutwinkingbig grin:*