| Adriana_8922 a întrebat:

Spuneti. mi si mie niste razbunari (da nu d genu furai iubitu sau baga rak intre ea si prietena ei) sau replici pentru o fata care nu o suport si sa i. a de mine mereu ca sunt pitik si alte chesti ...plz dau funda love strucklove strucklove struck

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Razbunarea e arma prostului laughing dar o poti pune la punct prin diriginta (varianta buna), o poti evita sau daca nu ii intorci replicile daca stii la ce ma refer si chiar te pricepi o sa fie urat de tot umilita (crede-ma am vazut si am facut) si daca vrea sa te loveasca nu uita : mai bine plange masa decat mama ta happy

| EllaGirl97 a răspuns:

Rabunari :
****Fao de ras in fata clasei
****Prefate ca o uzi "accidental"

Replici : si eu sunt mai mica de inaltime
***Mai bine ca mine desteapta si frumoasa decat ca tine urata si proasta
***Te mai iei mult de mine, ca nu am chef de tine, doar stii ca nu imi pierd vremea cu nimicurile
***Daca tot ma invidiezi asa mult si ma vorbesti pe la spate de ce nu te duci si faci un afis

| mOBSCENE a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tarewinking

| MidnightLady a răspuns:

Ajut-o sa-si faca tema la gramatica. Razbunare mai mare decat asta nu gasesti.

| zzuzu_8398 a răspuns:

Fii Indiferenta... Eu am fost asa si nu-mi venea sa cred cat poate sa doara, ma amuza cand vedeam cat se atacau ca nu le ziceam nici macar buna laughing Dar ai grija... eu sunt cam indiferent de felul meu si ultima data asta m-a costat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa ii dai replici.nu este nevoie.tr ac o sa se agite si ea si tu.sti cum este. prostului nu trebuie sa-i explici ca este prost.ptr ca el este prost si nu intelege.laughing asa ca. da-i pace.nu merita sa te pui la mintea ei