| CrazyLuver a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri de downloadat carti...in afara de scribd, cartionline... ceva unde chiar pot gasi ce ma intereseazabig grin

3 răspunsuri:
| robby_9284 a răspuns:

Daca nu ai gasit pe scribd sau cartionline nu prea mai ai sanse sa gasesti ceva pe google, incearca da downloadezi DC++ si dai acolo la Search si s-ar putea sa gsesti cea ce cauti. Sa am cautat si eu disperat pe google dupa niste carti si nu le-am gasit decat pe DC++, desi cartile pe net nu sunt asa multe. Dar incearca

| Nicholas a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com
Sper sa gasesti ce cauti.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Incearca http://www.cartiaz.ro/ poate gasesti