| bobitzu22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste smecheri pentru a castiga la aparate pacanele

5 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

O smecherie este sa te lasi de elewinking

| bobitzu22 explică (pentru Alicezzz):

Du-te sa te frec

| Alicezzz a răspuns (pentru bobitzu22):

Ai grija cum vorbesti! Ai prea mult tupeu pentru varsta ta de 15 ani si-un ***! Du-te la scoala, nu la pacanele, pariuri si alte vrajeli care nu tin de activitatea unui adolescent de 15 ani... asta daca nu ai in plan sa devi pleava societatii pe viitor!winking asa ca BAFTAwinking

| bobitzu22 explică (pentru Alicezzz):

Ce ai zice sa ma sugi putin ba tu ma cunostii pe mine ca arat de 20 de anii

| Alicezzz a răspuns (pentru bobitzu22):

Multa bafta iti doresc! Poti sa arati de 30 ca mie una nu imi pasa, mintea ta de 15 ani atat te ajuta si isi spune cuvantul in modul tau sarac de exprimare si plin de injurii fara rost, educatie nexam pe maidan in spatele blocului! Bafta mon cherwinking dar las-o mai moale cu,, jargoanele de cartier,, ca nu te prinde bine!