| Madishor a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste status noi despre(dragoste, viata, nervii, suparare.)cv gen. Dauu fundita!:*:X

Răspuns Câştigător
| Mentossss a răspuns:

Live your dream, whatever the limits! b-).

Zambeste, maine poate fi mai rau!

Si mi.a zis ca.i tot ca mine, dar dupa rau vine bine, dupa nori zile senine

• Fii atent sa vezi cum doare, când o sa ma vezi nepasatoare!

Misterul iti provoaca o privire pierduta.

Animale cu doua picioare merg pe pamant!

Nu sunt perfecta! Stiu am o gramada de defecte, dar nu am obligat pe NIMENI sa ma accepte`! oh go on.

Mergem fara directi cautând ceva magic; x!

Da. A plecat! E un capitol incheiat?

Asta e drumul pe care l-am ales în viata si n-o sa las pe nimeni sã îmi stea în fata! N-am nevoie de sfaturi
sau de parerea ta, traiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!winking
Funda?; 3

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Uite pe acest site găseşti foarte multe statusuri, toate sunt noi:
http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html

| Danyelusha a răspuns:

Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca, "Asa a fost o data!

Nu rascoli cenusa trecutului
Ce vor iesi scantei
Care te vor arde!crying

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'', Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas, Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind, Care te saruta pe frunte, Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA, Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit, Care in prezenta prietenilor te ia de mana, Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba, Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste, si probabil k, te va iubi mereu.

erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine.

1. AZI NU!

2. Nervi, DND!

3. Nu te risca. Ignore iminent!

4. DND aka Do Not Disturb. Capisci?

6. In padurea cu alune aveau casa 2 pitici, vine pupaza si spune…MARSH…MARSH… in *** de aici! 7. Nu sunt pentru nimeni, asa ca DND.

8. Nu forta ca iei ignore. Pusi.

10. Nu deranja nu am chef de nimeni in caz contrar TE DAU DRACU!

| AbcDaBcDe a răspuns:

Cand te desparti scapi de inca o vita

| Madishor explică (pentru AbcDaBcDe):

Adica?straight face
vezi ca is fata

Răspuns utilizator avertizat
| Biiancaa a răspuns:

Daca as fii` un fluture mic m`as ascunde intr-un plic Iar cand plicul s`ar fi rupt As iesii sa te sarut! love struck`
Daca` m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege` viata, iar tu` ai pleca suparata nestiind ca viata` mea esti tu` love struck
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput. happy
Incerc` cu disperare sa scap de senzatia` asta de sfarsit, ...de lumea asta care ma-nconjoara` si ma chinuie cu amintiri.