| justin_9664 a întrebat:

Spuneti-mi si mie pe ce sait sau ceo fii pot sa imi donaldez melodia zebeu riggidiggida o vreau melodia va rog ajutati-ma dau fundita ma ajutati? sau trimitetimio pe mess donaldatio voi si vb pe mess id meu elisahulea astept raspunsuri ok?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ti-as donalda o palma dupa cap obsedato

| TeoPT a răspuns:

Ok, asteapta raspunsuri

Mai intai pune mana si invata romana :| Asa de rau am ajuns? Auzi, donaldare =)). Dupa aia intra pe www.youtube.com Cauta melodia, da copy la link, si paste pe www.listentoyoutube.com. Apoi o poti descarca MP3. Cam greu pentru tine, imi imaginez. :))

| NoName1234 a răspuns:

Donaldatio? Poate ai vrut sa zici downloadatio! laughing))))))))))))

| NoName1234 a răspuns:

Donaldez? Scuze doar ca sa stii e downloadez! Si nu stiu de unde imi pare rau.
Dar succes sa o gasesti!

| L0l3r a răspuns:

Fisierulmeu.com...fundita?batting eyelashes