| Mazilu_Andrei_Costi_1998 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc online pe facebook sau orice sait de socializare la care iti poti creea propriul jucator te transferi. Funda:X!

2 răspunsuri:
| cRaNs1MoRe a răspuns:

Eu stiu un joc pe facebook, dar nu e asa cum vrei tu.Acolo trebuie sa transferi jucatori si daca ai T-uri(Tokens-uri) poti sa numesti un jucator cu numele tau.Jocul este pe nivele, dar trebuie sa stai pe 1, 2, 3, 4, 5,6,7 ca sa promovezi, altfel ramai acelasi nivel! Jocul este si enervant pentru ca cand promovezi mai departe iti scade o stea. Ps jucatori au stele maxim este 8-9 Stele nu mai stiu.Cand joci poti sa iti pui si un nume la echipa(orice nume vrei tu)
Multa bafta daca vrei joci acest joc si daca nu o sa-ti placa intreaba niste prieteni ce jocuri joacawinkingwinkingwinking

| Mazilu_Andrei_Costi_1998 explică (pentru cRaNs1MoRe):

Stiu asta e top eleven il joc.Altceva.