| SAKIRA_9871 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ceva statusuri, citatate de genul:mama, ai pierdut tot ce aveai, ai pierdut fata cu care mereu te laudai. timpul trece tic-tac, tic-tac vagabonteala mea te lasa recelaughinglaughing nu mai sunt cum am fost. m`am schimbat etc etc. vreau cat mai multe status, va rog am nevoie urgenttt:*:**:*:* mersi multt stiti ca eu va dau voturi si funda:X:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti dau un site foarte cunoscut cu mai multe categori care te pote ajuta (de ex:statusuri funny,triste,haioase,de sarbatori,expresii, DND, etc) sper sa te ajute.