| Colla a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum se foloseste un expander de genul asta pentru ureche.http://www.pierce-yourself.ro/detalii.php?id=0457. Se ia cate unu de fiecare marime in ordine crescatoare pana la marimea dorita?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, incepi prin a-l folosi pe cel mai subtire, apoi, pe masura ce se vindeca, treci la marimea urmatoare pana la cea dorita. O marime se lasa cam 2-3 saptamani pana sa treci la alta, iar daca nu este vindecat destul, este recomandat sa il mai porti si sa nu-l fortezi pe urmatorul.