| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, de unde as putea sa-mi bag internet nelimitat pe telefon, cine imi spune, primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Inainte se numea reteaua frog, acum e mtv mobile. cu 5 euro pe luna ai 3000 min cosmote, 3000 mesaje cosmote, 75 min nat, 75 mesaje nat, nelimitat in mtv si net nelimitat. eu am extraoptiunea asta de un an si sunt multumita

| EvelinaOlivia a răspuns:

Internet nelimitat nu poti. poti sa iti pui doar facebook si messenger nelimitat..la Orange young..incepand cu optiunea de 5 euro...suni la *100# si selectezi Orange young. dupa optiuni..si prima este cea de 5 euro. daca nu esti in Orange young iti va cere cnp.ul tau..il scrii si astepti mesajul de confirmare ...revii la acelasi numar si alegi optiunea de 5 euro asa cum am explicat mai sus happy big grin succes!

| soloangel01 a răspuns:

Sunt cartelele alea indigen.Cica iti da 100gb trafic de internet...blah blah blah...cred ca iti ajung 100gb de net!

| Alex_6294 explică (pentru soloangel01):

Soloangel, si pe unde se gasesc cartelele astea si cam cat costa?

| soloangel01 a răspuns (pentru Alex_6294):

Habar nu am...eu nu am folosit cartela. Daca as folosio m-as interesa pe la chioscurile de ziare.O sa ma interesez unde le poti gasi.