| crazygamer a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste licee bunicele, mi-a iesit media 7.34 din cauza tezelor unice de anul trecut...am avut emotii si am gresit si nu am apucat sa fac compunerile. As dori niste licee cu o reputatie mai buna, fara tiganii(smecheri se sitieeee)prea multi.Mai pe scurt ceva linistit.

7 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Din Bucuresti: Henri Coanda, Colegiul tehnic media, Socolescu si cred ca si Alexandru Vlahuta.
Si btw @I'm nuts. I'm me. i am by Jean Monnet(care se scrie asa) nu este liceu bun.Este doar de fite.Nu-l mai baga in oala cu Lazar si Sava care sunt number 1 in Bucuresti.Monnetu are o medie de 8 si un pic.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Depinde si din ce judet si oras esti. happy Nu putem sa iti dam exemple, daca tu esti din Bucuresti si eu iti dau exemple de licee din Timisoara. oh go on

| NinaY a răspuns:

Depinde din ce oras esti laughing

| George1510 a răspuns:

Iti zic exemple pentru Bucuresti:Henri Coanda, Colegiul tehnic media, Socolescu etc. Io's in Coanda poate vom fi colegi P. S. Liceele astea corespund cu media ta

| crazygamer explică:

Ma scuzati ca nu am specificat de unde sunt. Bucuresti

| Didi14 a răspuns:

Pai pss ai uitat sa specifici orasul tongue

Nu avem cum sa iti dam licee din Iasi daca tu esti din Oradea ( exemplu)

| CRINAdCRINA a răspuns:

Iti spun eu din giurgiu smug

vrei?tongue