| 009 a întrebat:

Spuneti-mi sincer http://www.youtube.com/watch?v=xc6VBbGMPyI va suna a manea? nu ca asi asculta da e un pic de adevar in versurile alea:))

FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| c8ilu a răspuns:

E o combinatie intre stilul turcesc, indian si muzica "contemporana" (house). dar, versurile si video-ul imi intorc stomacul pe dos. nu prea e manea, dar se incadreaza in unele standarde ale "domeniului" laughingbig grin

5 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Categoric happy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Daaarolling on the floornu vezi cum suna? tie nu ti se pare ca e manea?

| mikilooooooooo a răspuns:

E manea!

| Fetita a răspuns:

Pai cam 100 % manea big grin... Cred ca am mai auzit-o pe undeva. Oricum am ascultat ani de zile manele... Acum nu mai ascult, de vreo 4, 5 ani. Nu le mai pot suporta.:-&

| valykx a răspuns:

Parerea mea este ca suna grav a manea, dar asta este numai ceea ce cred eu!