| Maru07 a întrebat:

Spuneti-mi tot ce ar trebui sa stiu pentru a intretine un hamster.

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Halu^w^
Am si eu 2 hamsteri. Pai stii ei nu prea beau apa, sunt mai activi noapte, se joaca cu rotita, si pentru toate astea trebuie sa aiba destul loc.happy Ei mananca mancare speciala si le place sa manance chiar si : morcov, brocolli ...etc. Ai mei au mancat. Iti recomant serios sa nu il iei si pe al 2 deoarece daca sunt 2 or sa se bata. Eu am patit asa ceva.Mai grav este ca ea il bate pe el si el fuge de ea. Ciudat laughing Iti spun din propria experienta sa nu ii lasi usita deschisa nici macar pentru 5 sec cat esti plecat deoarece am facut si eu chestia asta.Adica nu am inchis-o bine si a iesi Ea dar am recuperat`o la timp inainte sa se joace cu ea motanul. Da am si un motanhee hee
Daca mai vrei sa vorbim imi dai mesaj! --- > Fundita?