| BruNnEtTe a întrebat:

Spuneti mi va rog cum sa l comving sa ne combinam ce sa ii mai zic cum sa l iau nu vreau sa il mai intr eu sau asa cred va rog ajutati-ma dau funa! mersi:*

1 răspuns:
| Adriiiii a răspuns:

Evita-l putin...nu ii mai vorbi vreo 2-3 zile. daca te va intreba ce ai patit sau se va interesa de acest lucru inseamna ca ii pasa de tine...restul eu cred ca va veni de la sine! Dragoste cu forta nu se poate! Sper sa fiti impreuna cat mai curand! Succes!