| AlexandrPronoza a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste comentarii frumoase sa le pun fetelor

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Scho0mpha;;)
bunaciune :> =p~
frumy; x
belea :x
iuiii :> ce dragut
dragutsa;))
co0l :)
nice =x
cUte :x
adorabila :x
superba;;)

http://www.youtube-video-codes.com/

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Sper ca team putut ajuta big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axys):

Sper ca raspunsurile astea sunt la panarama si nu lasi astfel de comentarii fetelor. Am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cur belea ai.

Pusca mea, complimentele trebuie sa vina de la tine, nu sa ti le zicem noi. Degeaba iti zic eu sa-i zici ca are nasu' frumos daca are o barna de-un metru juma', si daca ii vei zice asta fata va crede ca faci misto de ea.
Adapteaza si tu complimentele dupa fata.

| ionutzzC a răspuns:

Adevaracuine-o (cred c-as face infarct dac-ai dansa pe mine)