| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie:ce scrie aici e adevarat sau e doar "vrajeala":http://www.carti-electronice.com/acnee/?gclid=CMuyksKyra UCFYUw3wodvihVZQ?

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Doar vrajeli.Sunt multe situri de genul asta, care pretind ca au "remediul" pentru aproape orice problema.Acum ceva timp, tot pe TPU, cineva ne aratase un site cu un manual cu exercitii pentru ochi care vindeca miopia( care nu are vindecare decat prin ochelari sau lentile).

| amanda33 a răspuns:

Acneea mea a DISPARUT, parca nu a fost niciodata.

Am prezentat sistemul dumneavostra multor prieteni si rude...

Ei bine, multumesc inca o data pentru cercetarea facuta si pentru dedicarea de a rezolva o problema logic si natural! "

Dan Popovici

Botosani

cipro

ACNEEA lasa urme pe ten care nu pot fi scoase decat cu bisturiul. cel care a scris mesajul ori e retardat ori nu sunt eu medic. eu zic ca e vrajeala happy acneea se trateaza pe baza de hormoni. fa dragoste multa si renunta la obiceiurile proastehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este doar "vrajeala", te asigur.

tratament miraculos, te scapa de acnee imediat etc chatterbox
inca nu s`a incentat asa ceva.
vor doar sa`si vanda marfa thinking

singurele creme care vindeca acneaa, sunt cele care le vindeva in min 1 saptamana. big grin

sper ca te-am ajutat. big grin