| Ion_3739 a întrebat:

Spuneti va rog rapid o felicitare cu 8 martie pentru o matusa...

3 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

De 8 martie iti urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea noastra prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri!

| Nimeni_1295 a răspuns:

De 8 martie iti urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea mea prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri!

| Nimeni_1295 a răspuns:

Fie ca 8 martie sa iti aduca atat de multe flori incat sa te pierzi printre ele si tot atatea declaratii de dragoste! Tu esti singura mea floare de pe pamant!