| BuBuLyNa a întrebat:

Spuneti-mi si mie un tratament sau mai multe pentru cosuri "m-au invadat" ceva naturist sa pot sa imi fac acasa m-am saturat de ele.

Răspuns Câştigător
| deea_9735 a răspuns:

Pai date cu crema hidratanta si ai sa scapi cu siguranta.

5 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Rupele, eu asa am scapat de ele le-am stors zilnic si nu am nici fata tumefiata iar acum imi mai apar cateodata 1-2. Dar trebuie sa fii tare pentru ca te doare cand le storci.

luciana
| luciana a răspuns:

Iei de la farmacie un pliculet de Argila ( produsele naturale intotdeauna ajuta si sunt acceasibile ca pret ) si dizolvi o lingurita in putina apa, apoi aceasta pasta o intinzi pe fata si stai asa relaxata, intinsa pe canapea cam 1/2 ora, dupa care speli fata cu multa apa, dar, deasupra unui vas si apa rezultata se arunca pe pamant, nu in instalatia de canalizare caci se depune si o infunda; Daca faci aceasta masca de cateva ori /saptamana, ai sa constati efectul ei binefacator si vei fii foarte multumita. Numai bine si sa stii ca nu intotdeuna produsele straine si scumpe, carora li se face reclama, sunt si de folos. Numai bine, Lucien.

| Deea a răspuns:

Foloseste ceai de musetel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti niste apa tonica si date pe fata dupa ce te spel. aceea apa ti le v-a usca completwinking