| kymy a întrebat:

Stateam si ma gandeam si atunci mi-a venit intrebarea aceasta in capbig grine ce intotdeauna cand o relatie se termina baietii vorbesc de rau? Sau spun ca vor sa va impacati si dupa aia spun lucruri de rau?

3 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Ilovei se vede ca ai sub 15 ani, serios.
Cat despre tine kymy raspunsul e simplu:
Majoritatea relatiilor se bazeaza pe frumusetea unei fete.
Aceste tipuri de relatii in general tin 3 luni - 2 ani deoarece frumusetea insasi nu poate intretine o relatie.
Dupa aceste 3 luni baietiise plictisesc de asa zisa iubire si majoritatea aleg sa se joace cu relatia care a mai ramas prin a cioli, vorbii de urat si a lua avantaj de persoana respectiva(a se juca cu sentimentele).
Daca le iei jucariile ei se vor plictisi si vor incerca sa distruga acea jucarie asa incat nimenea sa nu o mai foloseasca.
O alta optiune ar fi deoarece ei chiar au tinut la fata respectiva dar fata a fost prea imatura ca sa-si dea seama de asta.
In societatea de azi cuvintele "te iubesc" si "cupluri" se iau prea usor.
Daca lumea ar incerca sa repare o relatie in loc ca s-o arunce la gunoi poate nu s-ar mai vorbi de rau asa de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intotdeauna.Gentlemanii nu-si vorbesc niciodata iubitele sau fostele iubite de rau.
Dar cum cred ca stii si tu, gentlemanii sunt foarte rari in secolul asta.

| ilovei a răspuns:

Pentru ca ei nu suporta sa fie parasiti. ei vor mereu sa fie superiori.happy
si spun ca vor sa ne impacam doar atunci cand ii parasim, sa ne poata parasi eilaughing