| Veronika25088 a întrebat:

Status de fete proastebig grinbig grinbig grinchiar am nevoie urgent... funda

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Si eu sunt prost! Dar cand vad pe altul mai prost, rade inima in mine!

Un prost gaseste intotdeauna unul mai prost care sa-l admire.

Se spune ca oamenii veseli spun multe prostii, pe cind cei gravi mai putine,
dar mai mari.

E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!

Afirmatia ca exista un epicentru al prostiei e o diversiune.Prosti se gasesc pe toate drumurile!

- Si eu sunt prost! Dar cand vad pe altul mai prost, rade inima in mine!
- Afirmatia ca exista un epicentru al prostiei e o diversiune.Prosti se gasesc pe toate drumurile!
- E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!
- Un alt 3 la colectie, iar m-a prins profa. daca nu uitam fituica in lucrare, ce bine era…

Iar mesajele:

- Castraţi-vă. Serios. Sunteţi mai mulţi decât China, nu ne mai trebuie. Ajung. Plus că, proşti fiind, aveţi obiceiul de a vă **** ignorând orice mijloc de protecţie posibil, aveţi tendinţa să vă înmulţiţi. Deci hai să prevenim chestia asta.
- Tundeţi-vă venele din când în când. Am auzit că dacă le lăsaţi prea mult să crească, încep să stea aiurea. Măcar vârfurile să le mai tăiaţi. Folosiţi cu încredere o lamă ruginită.
- Renunţaţi la conexiunea de internet. Serios. Internetul n-o să facă pe nimeni mai deştept. Kiddie porn-ul de pe hi5 poate părea tentant, dar e greu să te uiţi la o păsărică atunci când îţi **** fundalul ochii.

»" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "
" Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti! "
" Sfaturi putem da, dar minte nu! "
" Daca prostia ar fi amendata, multi ar lua amenda la fiecare colt de strada…"
" Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "
" Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu!

FUNDA?

1 răspuns:
| Almássy a răspuns:

laughing incearca ce ai scis aici