| AgnesLaFresque a întrebat:

"statusul de membru junior nu-ti da voie sa votezibatting eyelashes" okay deci ma cred la gradinita. ce inseamna asta TPU? sau : "votarea cu prea multe voturi stupid/ nefolositor vor duce la suspendarea contului" straight face st poker face acum. si eu votam inteligent/folositor. ce se intampla cu site-ul asta?

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Ca sa ajungi la "rangul" de senior nu trebuie sa ai decat multe funde.
Cred ca cu cat ai mai multe cu atat ajungi la rangul de senior.
Sper ca vei ajunge cat mai repede la rangul de senior! Bafta.

2 răspunsuri:
| Maryse a răspuns:

Vor sa faca,, curat'' in acest fel, asa au spus. Sa ii desparta pe seniori de juniori, cei buni pe de-o parte ceilalti pe cealalta parte

| AgnesLaFresque explică:

Multumesc Miina