| NoAntidote a întrebat:

Statusuri. gen."iubirea pentru tine e un joc" chestii de genu!happy
love struck FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Chrystyne a răspuns:

Plangi pentru ca te-a ranit, plagi ca te doare,
dar razi ca o sa ii para rau...

Te iubesc da las' ca-mi trece.

Ink nu te-a invatat nimeni sa iubesti, etc

laughing

| nastiusha_7324 a răspuns:

Deci da sa incerc ceva sa compun imediat... Iubirea pentru tine e un joc, dar stai ca eu joc mai bine'' sau,, Iubirea pentru tine e un joc, deci trecem la nivelul 2'' daca ai ceva trist de zis iubire pentru tine e un joc, dar eu simt totul in real si o s ate fac si pe tine sa perzi jocul'' Iubirea pentru tine e un joc, vezi ca o sa faci Game Over''...