| 43v3r a întrebat:

Statusuri noi si frumoase! FUNDA cele mai multe si nooi!

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Yahoo Status va ofera o colectie de statusuri yahoo pe categorii, de diferite tipuri si gusturi. Avem statusuri yahoo in romana, statusuri de hi5, dar si statusuri in italiana, statusuri in engleza, statusuri germana sau statusuri in franceza. Statusurile de pe yahoo status sunt updatate la cateva zile, astfel gasiti tot timpul ceva nou. Cauta statusul preferat de yahoo direct de pe Yahoo Status!

http://www.yahoostatus.ro/statusuri.php gasesti toate status care vreii
funda?
hai ca ti-am trimsi site unde gasesti tot ce vrei pentru status
plzlpzl

2 răspunsuri:
| Myhay_1171 a răspuns:

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara…
Bate si ti se va deschide… proces penal!
A iesit soarele sau doar ai zambit?
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…

| princessanna a răspuns:

Vad oameni cunoscuti in poze langa mine in decor

Imi amintesc de ei dar imi scapa numele lor.

ai habar oare? mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare? º

966:Nu ştiu cum o să fie, nu ştiu dacă o să pot

Să privesc în urmă şi să spun "asta a fost"

De acum nu mă mai mint,

Trebuie să uit ce simt!

E fenomen. Imagineaza-ti-l cum vine...

Mersul lui de Johnny Bravo se remarca in multime...

Don't worry...be happy:X

You're my precious little lady...the one that makes me crazy:X:X:X