| Andrrraaa a întrebat:

Statusuriiibatting eyelashes
funditaaa

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

:?° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi, va repet inc`odata Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui

Fitzele sunt de decor, cel mai mult conteaza ce ai in interior

:? prOstii, iluzii si cuvinte falSe gen "te iubesc" cOmpOrtament cOpilareSc asta a fost un simplu' test!?

Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara

Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita hai: sa facem o incercare sa VEDEM, Kare pe care!

Dragostea este un munte pe care il urci razand si`l cobori plangand.

Life is short... break the rules, forgive quickly, kiss slowly, loves truly, laugh uncontrollably and do not regret anything that makes you smile!

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

FuNda love struck

2 răspunsuri:
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

~Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale

~Sunt fata de pus in rama, nu ca orice panarama

~Cea care il mananca pe tati de bani, e pustoaica lui de 14 ani (in loc de 14 pui cati ani ai tu)

~Iti sa bine doar cu mine!

~Sunt o fata cu finete, invidiata de multe zdrente

~Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

~sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

~[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?"

~sunt smechera si versata de baieti sunt adorata

~sunt o diva printre stele, imi bat joc ca am putere

~Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

~Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!

~Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.

~Cand vine vorba de iubire, baby spune`le ca ma ai pe mine

~Fitze, gesturi si tupeu.ai vrea tu talentul meu

~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

~mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

~Orice baiat care se respecta, are langa el o bruneta

~Priveste dar nu atinge(pentru baieti)

~Uita. te si baga. ti unghia in gat(pentru fete)

~Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

~

Am tHalenT sHi mare sTil fata spatHe si proFil

~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X

~Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

~, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

~N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti

~Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

~Am tHalenT sHi mare sTil fata spatHe si proFil

~Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X

~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X

~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

~Sun o mica vrajitoare, cine ma saruta moare un baiat m. a sarutat, 7 zile a oftat

~Sa nascut pentru tine, si acum sta cu mine, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta

***Tu ma aShteptai Sa vin...cacI asa am pr0miSs`. dar acUm. eU sunt cea cU telefOnUl inchIsS`!:p

Stiu ce vrei sa faci dar mai bine lasa ...eu zic nu te baga ca ai sa cazi in plasa... eu nu stiu sa iubesc doar sa sa amagesc

Nu stiu daca ti-ai dat seama dar ti-a cam scazut vrajeala insa te pot ajuta iti dau un pic di amea

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X

EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat

M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci devil, Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa phbbbbtScuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul tongueNu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap tongue devil

Am fost arestata pentru trafic de frumusete si inteligenta!

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

If u see me, don't come to me if u come to me, don't talk to me if u talk to me, don't kiss me if u kiss me, don't f#ck me if u f#ck me DON'T STOP!devildevildeviltonguetongue(care vrea sa ma vada laughing tongue)

Amenintare de om care lucreaza in web: unde-ti sta footerul iti va sta si headeruldevildevildevil(sper ca te-am ajutathee hee(nu-i neaparat cu smiley aia...aia i-am pus eu...